+38 (067) 785-54-55 відділ продажів

+38 (067) 566-40-62 відділ постачання

Новини

МОЗ дозволило одноразове ввезення незареєстрованих ліків проти ботулізму, правця та укусів змій

Дозвіл передбачає ввезення в Україну такої кількості препаратів: проти ботулізму – 1500 доз; проти отрути гадюки – 1200 доз; проти правця – 70 тис. доз.

Міністерство охорони здоров'я видало одноразовий дозвіл на ввезення в Україну незареєстрованих ліків проти ботулізму, правця та укусів змій. Про це УНІАН повідомили у прес-службі МОЗ.

«Підписано наказ МОЗ України № 409 «Про ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів)», який дає дозвіл на ввезення в Україну сироватки від ботулізму, правця, укусів змій. Усі препарати виготовлені у Польщі», - йдеться у повідомленні.

За словами фахівців МОЗ України, цієї кількості має вистачити для потреб регіонів. Також на завершальному етапі знаходиться державна реєстрація правцевого анатоксину виробництва Чехії та Словаччини, повідомили у відомстві. Крім цього, МОЗ зазначає, що компанії, які звернуться з відповідним клопотанням щодо ввезення гуманітарної допомоги цієї групи препаратів, отримають відповідне узгодження у найкоротші терміни.

Матеріал з порталу: http://health.unian.net/country/1098196

Форма зворотнього зв'зку