+38 (056) 785-54-55

+38 (067) 785-54-55

Відгуки наших клієнтів

Хочу подякувати за бездоганно виконане замовлення! Матраси для функціональних ліжок чудові! Основа еластична, добре тримає вагу тіла, чохли на блискавці з приємної та м’якої еко шкіри, що спрощує дезінфекцію. Місця згинів ідеально функціонують, що робить перебування на ліжку дуже зручним та комфортним!

 

Старша медсестра ЛДЦ «ЄВРОПЕЙСЬКА МЕДИЦИНА» 
Щербак І.В. 


Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОТАЛ КОРПОРЕЙШН» цим відгуком засвідчує що неодноразово співпрацювали з вашою компанією, та має тільки позитивні враження від цієї роботи. Разом з Вами ми мали можливість поставляти товари медичного призначення по всієї Україні у медичні заклади любої категорії у стислі строки. За весь період співпраці з Вами не надійшло жодної скарги від Замовників щодо якості Вашої продукції, що говорить саме за себе. Це стало можливе тільки завдяки співпраці Вашого виробництва та відділу продажів на чолі з керівником Колтаковою В.В., яка сумлінно та відповідально відноситься до своєї справи!


Директор ТОВ «ТОТАЛ КОРПОРЕЙШН» 
Самігуллін О.Р. 


ТОВ "Профімед-Сервіс" є уповноваженим офіційним дистриб'ютором заводу "АТОН" з 2010 року. За час спільної роботи з ПНВП "АТОН" реалізовані тисячі проектів з поставки медичних меблів до лікувальних закладів України. Завдяки якісній продукції Вашого заводу наша компанія завжди своєчасно вирішує питання з установкою та оперативним постачанням медичних меблів, про що говорять позитивні відгуки наших клієнтів. Протягом ряду років ми високо цінуємо спільну роботу з Вашим заводом, і висловлюємо Вам щиру подяку за сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти з нашими компаніями. Окрему подяку хотілося б висловити керівника напрямку продажів Колтакової В. В., за регулярну інформаційну підтримку, за компетентність, за вміння вирішувати завдання будь-якої складності в найкоротші терміни і, найголовніше, відповідальне ставлення до роботи з замовником.


Директор ТОВ «Профімед-Сервіс»

Божко М.В.

Оставить отзыв

Форма зворотнього зв'зку