+38 (067) 785-54-55 відділ продажів

+38 (067) 566-40-62 відділ постачання

Відгуки наших клієнтів

Висловлюємо щиру подяку Вашій компанії за професійну та оперативну
роботу в галузі виробництва медичних меблів та активну громадську
позицію, небайдужість, наполегливість та відповідальність у складний час
для держави.

Дякуємо за те, що замовлені закази були виконані якісно, на високому
професійному рівні та у найкоротший термін та доставлені в
медичні деокуповані амбулаторії Херсонської та Миколаївської областей.
Особлива подяка колективу, за чітку та оперативну роботу, професіоналізм.
та доброзичливість.

Бажаємо Вам і Вашому колективу міцного здоров'я, енергії, наснаги, успіхів
у здійсненні всіх планів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, як
надійного та професійного партнера!


РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!


Ще раз дякуємо.

З повагою,
Президент БО "Божії приховані скарби"
Ніта ХенсонДякую за якісну кушетку. Кушетку для транспортування запакували дуже якісно. При установці проблем не було, усі деталі чітко підійшли. Матеріал кушетки дуже якісний. Опорна рама надійна, стійка. Підголовник регулюється зручно. Особливо хочу відзначити форму кушетки - нахили на кінцях кушетки допомагають зручно лежати. Дякую за якісну роботу.


Пономарьова С.


Працюємо разом вже більше трьох років. Якість завжди відповідає стандартам. Швидко виконуються всі замовлення. Майже весь асортимент продукції завжди на складах, що дає переваги серед конкурентів. Окрема подяка менеджеру Олені за оперативний зворотній зв'язок. 


«Orosmed»


Дякую фірмі "Атон" за оперативну реакцію на замовлення. Дитячі ліжечка та гінекологічне крісло доставлено вчасно, гарно упаковано. Проблем ніяких не було. 


НГО «Nova Ukraine»

Бескоровайний М.


Продукція ПНВП "Атон" хорошої якості за адекватну ціну. Якщо щось поламалося, пошкодилося в процесі транспортування, дана компанія докладає усіх зусиль щоб відремонтувати пошкоджений товар. Зворотній зв'язок з менеджером завжди швидкий та кваліфікований. Щаслива, що така компанія є українським виробником. 


Комерційний директор ТзОВ «МФ «АВІЦЕНА» 
Тиравська Л.М. 
Неодноразово замовляли медичне обладнання, завжди швидкий зворотний зв'язок, швидко замовлення готові до видачі. Менеджеру Ользі м.Дніпро окрема подяка, завжди на зв'язку та готова підказати будь-якої миті з вибором.


БО "БФ "ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ"
М. Калінічєв


 

Хочу подякувати за бездоганно виконане замовлення! Матраси для функціональних ліжок чудові! Основа еластична, добре тримає вагу тіла, чохли на блискавці з приємної та м’якої еко шкіри, що спрощує дезінфекцію. Місця згинів ідеально функціонують, що робить перебування на ліжку дуже зручним та комфортним! 

 

Старша медсестра ЛДЦ «ЄВРОПЕЙСЬКА МЕДИЦИНА» 
Щербак І.В. 


Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОТАЛ КОРПОРЕЙШН» цим відгуком засвідчує що неодноразово співпрацювали з вашою компанією, та має тільки позитивні враження від цієї роботи. Разом з Вами ми мали можливість поставляти товари медичного призначення по всієї Україні у медичні заклади любої категорії у стислі строки. За весь період співпраці з Вами не надійшло жодної скарги від Замовників щодо якості Вашої продукції, що говорить саме за себе. Це стало можливе тільки завдяки співпраці Вашого виробництва та відділу продажів на чолі з керівником Колтаковою В.В., яка сумлінно та відповідально відноситься до своєї справи!


Директор ТОВ «ТОТАЛ КОРПОРЕЙШН» 
Самігуллін О.Р. 


ТОВ "Профімед-Сервіс" є уповноваженим офіційним дистриб'ютором заводу "АТОН" з 2010 року. За час спільної роботи з ПНВП "АТОН" реалізовані тисячі проектів з поставки медичних меблів до лікувальних закладів України. Завдяки якісній продукції Вашого заводу наша компанія завжди своєчасно вирішує питання з установкою та оперативним постачанням медичних меблів, про що говорять позитивні відгуки наших клієнтів. Протягом ряду років ми високо цінуємо спільну роботу з Вашим заводом, і висловлюємо Вам щиру подяку за сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти з нашими компаніями. Окрему подяку хотілося б висловити керівника напрямку продажів Колтакової В. В., за регулярну інформаційну підтримку, за компетентність, за вміння вирішувати завдання будь-якої складності в найкоротші терміни і, найголовніше, відповідальне ставлення до роботи з замовником.


Директор ТОВ «Профімед-Сервіс»

Божко М.В.

Залишити відгук

Форма зворотнього зв'зку