+38 (067) 785-54-55 відділ продажів

+38 (067) 566-40-62 відділ постачання

Про компанію

Приватне науково-виробниче підприємство «Атон»

Наша мета - високоякісні, зручні, надійні та безпечні медичні та торгові меблі.

Приватне науково-виробниче підприємство «Атон» засновано в 1998 році. Майже 25 років ми виробляємо високоякісні медичні меблі та торгове обладнання. За цей час наша компанія зайняла лідируючі позиції на ринку медичних меблів і у виробництві певних видів торгового обладнання.

Конструкторське бюро компанії і власна виробнича база з сучасним спеціалізованим обладнанням забезпечують повний цикл виготовлення продукції. Це гарантує якість і надійність продукції, можливість індивідуального підходу до кожного клієнта, швидке й ефективне рішення будь-яких завдань.

Ретельна підготовка виробництва, висока кваліфікація персоналу, використання сучасних технологій допомогли нам завоювати репутацію надійного партнера, сумлінного виробника та постачальника якісної та естетичної продукції.

Обов'язковою умовою роботи нашої компанії є чітке дотримання термінів поставки продукції, які становлять один-два дні для серійних виробів, і до двох тижнів для нової продукціі та для великих партій.

Ми дуже цінуємо кожного нашого клієнта і зробимо все можливе для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною, довгою та приємною.

Наші продукти

Медичні меблі

Для медичних установ ми пропонуємо широкий асортимент функціональних, практичних, надійних та зручний в експлуатації меблів, які легко мити та дезинфікувати.

Серійні вироби можуть поставлятися з додатковими аксесуарами або модифікуватися з урахуванням побажань замовника.

Асортимент продукції, що випускається не обмежується представленими на сайті виробами і постійно поповнюється. Ми можемо розробити та виготовити спеціалізовані або ексклюзивні вироби відповідно до вашого технічного завдання. Перш за все, це різні стійки, підставки для апаратури, спеціалізовані візки різного призначення, аксесуари для штативів, ліжок, столиків тощо.

У виробах ми використовуємо тільки якісні матеріали - нержавіючу сталь, метал з гальванічним або полімерним порошковим покриттям, стійким до обробки миючими та дезінфікуючими розчинами.

Вся продукція компанії відповідає вимогам нормативно-технічної документації, має гігієнічний висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України та проходить ретельний контроль якості на всіх циклах виробництва і перед відправкою замовнику.

Наша компанія відкрита для співпраці з медичними фірмами, приватними клініками і державними установами.

Для замовлення серійних медичних меблів, представлених на нашому сайті, вам достатньо вказати їх точне найменування і кількість необхідної продукції, і замовлення буде доставлено ​​на вашу адресу протягом 48 годин.

 

Торгове обладнання

Іншим напрямком діяльності нашої компанії є виробництво торгового, рекламного і виставкового обладнання для торгових мереж і супермаркетів, операторів зв'язку і рекламних агентств, холодокомбінатів і лакофарбових заводів, виставкових центрів та страхових компаній, мінімаркетів і кіосків, тощо.

Це різні брендові стелажі, стійки, стенди, набори стелажів прикасової зони, презентаційні корзини, сітчасті корзини і полиці для холодильного обладнання, а також різноманітні гачки, тримачі, кронштейни, навісні дисплеї («паразити») та інше.

Торговельне обладнання використовується для продажу і реклами:

 • різних продуктів харчування, в тому числі кондитерських і хлібобулочних виробів, снеків, соків, напоїв, морозива;
 • будівельних і господарських товарів, лакофарбових виробів;
 • одягу, головних уборів і взуття;
 • друкованої продукції та канцелярських товарів;
 • спортивних товарів;
 • галантереї, косметики та іншої продукції.

У своїй роботі ми прагнемо творчо підходити до розробки продукту, виступати співавтором замовника, тобто максимально враховувати його бажання і пропонувати поліпшення. Тому зазвичай для оформлення замовлення або заявки на проектування і попередній прорахунок вартості виробу досить загальних вимог і, в деяких випадках, найпростішого ескізного малюнка. А про функціональність, надійність та естетичність продукції, зручність її експлуатації та транспортування подбає наше конструкторське бюро.

Виробниче відділення нашої компанії має великий досвід випуску торгового обладнання з круглої та профільної труби, листа, прута, дроту і сітки з порошковим полімерним покриттям будь-якого кольору. При необхідності вироби комплектуються пластиковими цінникотримачами, а їх топер матиме фірмову повнокольорову брендову або рекламну наліпку.

 

Порошкове фарбування

Висока кваліфікація фахівців і технологічні можливості обладнання дозволяють надавати якісні послуги нанесення полімерних порошкових покриттів на різні металовироби. Відмінна антикорозійна стійкість, хороша адгезія, ударостійкість і чудові декоративні властивості забезпечуються завдяки неухильному дотриманню технологічних процессів, а також завдяки використанню тільки якісних матеріалів і ретельній попередній підготовці поверхні виробів перед фарбуванням, що включає знежирення, мийку і пасивацію поверхні.

Вигоди і переваги роботи з нами:

 • висока якість продукції і послуг;
 • висококваліфіковані фахівці;
 • більше ніж двадцятирічний досвід роботи;
 • швидке виконання замовлень;
 • дотримання термінів;
 • широка палітра кольорів;
 • система знижок для постійних клієнтів.
 • гарантії та зворотний зв'язок.

Всі наші продукти мають гарантію виробника. Досвід роботи підприємства дозволяє нам виконувати великі обсяги робіт з незмінно високою якістю, точно в строк і за оптимальними цінами. Ми цінуємо відгуки наших клієнтів і постійно удосконалюємо наші проекти на основі зворотного зв'язку.

Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

Форма зворотнього зв'зку