+38 (067) 785-54-55 відділ продажів

+38 (067) 566-40-62 відділ постачання

Новини

Зручність та надійність з ПНВП "Атон" на майданчику ProzorroMarket

Компанія-виробник медичних меблів ПНВП "Атон" радо повідомляє про свою активну присутність на майданчику ProzorroMarket - інноваційній платформі для державних торгів та закупівель. Наша присутність на цьому зручному ресурсі сприяє забезпеченню наших Замовників надійними та високоякісними медичними меблями.

  • Зручність для Замовників - головний пріоритет нашої команди. На майданчику ProzorroMarket ми пропонуємо зручні умови покупки та доступ до широкого асортименту нашої продукції, що допомагає ефективно та безперебійно здійснювати закупівлі для медичних установ.
  • Завдяки прозорим торгівлям Prozorro, наші Замовники мають можливість швидко та легко знайти оптимальні рішення для своїх потреб. Відкрита та чесна система закупівель сприяє довірі та взаємовигідним партнерським стосункам.
  • Наша команда експертів завжди готова надати професійні консультації та підтримку на кожному етапі замовлення. Ви можете розраховувати на нашу оперативну доставку та високу якість продукції, яка відповідає всім стандартам і вимогам.

Обирайте ПНВП "Атон" на майданчику ProzorroMarket і отримайте доступ до надійних, зручних та якісних медичних меблів для Вашої установи. Наша співпраця принесе Вам успішні та комфортні закупівлі!

Є питання по закупівлям медичних меблів на ProzorroMarket?

Звертайтеся до нас за номером телефону (067) 785-54-55, ми з радістю вам допоможемо!

Форма зворотнього зв'зку