+38 (067) 785-54-55 відділ продажів

+38 (067) 566-40-62 відділ постачання

Новини

Зміна цін на медичні меблі з 20.06.2023

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам про часткове підвищення цін на наші медичні меблі, яке набуде чинності з 20 червня 2023 року. Враховуючи зміни в економічній ситуації, зростання вартості сировини та виробничих витрат, ми були змушені прийняти цю важливу рішення.

Оновлений прайс з новими цінами доступний для завантаження на нашому веб-сайті в розділі "Прайс-лист" за посиланням: http://aton-dnepr.com/pricelist.html.
Ви також можете отримати прайс у вашого особистого менеджера або зателефонувавши до нашої компанії за номером (067) 785-54-55.

Наша команда завжди прагне надавати вам медичні меблі найвищої якості, які відповідають найсуворішим стандартам якості та забезпечують комфорт для пацієнтів і медичного персоналу. Проте, для забезпечення цієї якості, ми змушені адаптувати наші ціни відповідно до поточної ситуації на ринку.

Ми розуміємо, що підвищення цін може бути незручним для вас, і хочемо запевнити, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити вас конкурентоспроможними цінами і якісними виробами. Ми вдячні вам за вашу підтримку та довіру до нашої компанії.

Якщо у вас є запитання щодо цінової політики або конкретних виробів, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами, й ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію.

Дякуємо вам за розуміння та співпрацю. Ми цінуємо вашу підтримку та надіємося продовжувати задовольняти ваші потреби високоякісними медичними меблями.

З повагою,
команда ПНВП "Атон"


Форма зворотнього зв'зку